Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Monkey Race Skuhrov hlásí polovinu zaplněné kapacity

/
/
/
1111 ZobrazeníSkuhrov u Havlíčkova Brodu bude 22. června hostit druhý ročník překážkového běhu Monkey Race Skuhrov. Letos poprvé organizátoři připravili i dětský závod. Kapacita hlavního závodu už je z poloviny naplněná.

„Trať hlavního závodu bude dlouhá asi 6 a půl kilometru a bude podobná té loňské. Závodníci se ale mohou těšit na nové překážky, celkem jich bude 26. Překážky budou přírodní, bahnité, na závodníky čeká i plazení, šplh, nebo ručkování,“ popisuje hlavní organizátor Lukáš Blažek. Závod je určený pro osoby starší 15 let, startovné je 280 Kč.

Na základě požadavků závodníků-rodičů letos pořadatelé přidají i dopolední dětský závod Monkey Race Skuhrov – KIDS. „Je určený pro děti od 3 do 15 let, děti do 6 let musí trať absolvovat v doprovodu dospělého. Trať bude dlouhá asi jeden a půl kilometru a bude na ní deset překážek. I děti čeká bahno, plazení, šplh nebo ručkování,“ popisuje Blažek s tím, že startovné pro děti je 150 Kč.

Do obou závodů se můžete registrovat na www.monkeyrace.cz.

Vítězem loňského ročníku byl Vít Vondráček, mezi ženami zvítězila Božena Čapková.

Partnery a sponzory závodu Monkey Race Skuhrov 2019 je SDH Skuhrov, Obec Skuhrov, COBAP s.r.o., ISOline EU, s.r.o., Metropolitní s.r.o., B:TECH, a.s. a M&M Reality Havlíčkův Brod, BodyCreators, ČČK Havlíčkův Brod a BM Fitness Havlíčkův Brod.

  • Facebook
  • Twitter