Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kapela Jelen vystoupí v květnu doma v Přibyslavi

/
/
/
1469 ZobrazeníJelen & přátelé doma, tak členové z kapely Jelen pojmenovali hudební večer, který se uskuteční 18. května v areálu pod přibyslavským zámkem v Přibyslavi.

Skupina Jelen má za sebou vystoupení festivalové sezony 2018, například na Majálesech (Praha, Brno, Bratislava, Hradec Králové). Koncerty na Vysočina festu v Jihlavě, Sázava festu, nebo osm prázdninových prestižních zastávek na festivalu Hrady CZ a přibližně dalších 30 vystoupení po celé republice i na Slovensku. Před Vánoci zakončí koncertní rok vyprodanými koncerty v brněnském Sonu a 15. prosince ve Fóru Karlín v Praze.
Potom čeká Jeleny skoro půlroční koncertní pauza a přibyslavský open air bude jedním z prvních vystoupení následujícího roku. Koncerty na Vysočině mají pro Martina Kasala, Ondru, Tomáše a Pepu Málkovi příchuť jedinečnosti. Kapela zde pravidelně koncertuje na největších festivalech a plní kulturní domy při samostatných koncertech.
Pro akci Jeleni vybrali místo s jedinečnou atmosférou, které pamatuje několik ročníků Šatlava festů. Kapacita areálu bude přizpůsobena pohodlí návštěvníků.
„V Přibyslavi jsme naposledy koncertovali minulý rok v rámci přibyslavského Nocturna, tak věřím, že se mezi námi a publikem podaří vytvořit minimálně stejně tak úžasná atmosféra, jako tomu bylo ve farní stodole,“ říká houslista Martin Kasal.
„Určitě nám k tomu pomůžou Bandjeez s Davidem Stypkou, kteří s námi odjeli dvě společné turné, proto byli první, na koho jsme se obrátili, jestli by společně s námi v Přibyslavi nezahráli,“ doplňuje baskytarista Ondra Málek.
Mimo Jeleny a Davida Stypku se můžou návštěvníci těšit na kapelu Poetika a písničkářku Terku Balonovou, která absolvuje s Jelenem letošní předvánoční turné.
Nejlevnější vstupenky je možné zakoupit do 23. prosince na www.ticketportal.cz.

  • Facebook
  • Twitter