Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavské zastupitelky adoptovaly kočku divokou

/
/
/
883 ZobrazeníZastupitelky Jihlavy, Karolína Koubová a Lenka Mikletičová (Fórum Jihlava), Silvie Čermáková a Eva Nováková (Žijeme Jihlavou), Božena Kremláčková (KSČM), Magdaléna Skořepová (ANO) a Eva Decroix (ODS), adoptovaly divokou kočku evropskou ze Zoologické zahrady Jihlava.

Dohromady zastupitelky vybraly pro kočku tři a půl tisíce korun. Adopce je na jeden rok a jihlavské zastupitelky dostaly kromě certifikátu i cedulku, která vedle kočičího výběhu v jihlavské zoo upozorňuje na její adoptivní rodiče.
Příspěvek zastupitelek půjde zejména na její krmení, budou ale informovány i o důležitých událostech v jejím životě, například pokud k ní přijde z jiné zoo nový kocour nebo bude mít malá koťátka
„Zastupitelky budou informovány také o důležitých životních událostech kočky, Například pokud se k ní přistěhuje z jiné zoo kocour nebo bude mít malá koťátka. Zoologická zahrada adoptivní rodiče poté zve i na akce v zoologické zahradě, a to nejen na ty, které se jejich zvířat týkají,“ doplnil Martin Maláč, tiskový mluvčí Zoologické zahrady Jihlava.

Kočka divoká

Adoptovat si zvíře z jihlavské zoo může každý. Jak jednotlivec se symbolickým příspěvkem, tak firma nebo jiná organizace či skupina lidí. Certifikát je platný vždy na rok a příjmy z těchto příspěvků jdou na přímo stanovené potřeby jejich adoptovaných zvířat – krmení, topení i péči.

Jihlavská zoo nabízí adopce i na svém e-shopu.

  • Facebook
  • Twitter