Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Hlavní vjezd do havlíčkobrodské nemocnice se v pondělí uzavře

/
/
/
1192 ZobrazeníKvůli rekonstrukci hlavního vjezdu a příjezdové komunikace do areálu Nemocnice Havlíčkův Brod bude od pondělí 12. srpna hlavní vjezd do areálu nemocnice uzavřen. Vjezd do areálu bude možný v nutných případech z Havlíčkovy a Husovy ulice.

Od pondělí 12. srpna začíná rekonstrukce hlavní příjezdové komunikace do areálu Nemocnice Havlíčkův Brod. Po celou dobu rekonstrukce bude hlavní vjezd do areálu nemocnice uzavřen a budou v provozu vjezdy z ulice Havlíčkova a Husova. Návštěvníci by v těchto dnech měli využít hlavní nemocniční parkoviště v Rozkošské ulici a do areálu vjíždět pouze v nutných případech. V prvních dnech příštího týdne bude v prostoru vjezdové závory stát osoba, která bude navigovat návštěvníky nemocnice a koordinovat dopravní situaci.

Cílem projektu je rekonstrukce hlavní části nemocniční komunikace a chodníku v Nemocnici Havlíčkův Brod včetně instalace nového parkovacího systému. Nový parkovací systém přinese lepší koordinaci dopravní situace.

„Stavební akci v hodnotě 5 890 000 korun bez DPH bude realizovat firma Chládek a Tintěra, a. s., Havlíčkův Brod. Celá akce se uskuteční díky finanční podpoře zřizovatele Kraje Vysočina,“ doplnil technický a provozní náměstek ředitele Josef Tvrdý.

  • Facebook
  • Twitter