Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Florbal ve Světlé opět pomáhá

/
/
/
2734 ZobrazeníFlorbalu ve Světlé nad Sázavou se v nové domácí hale daří a k vynikajícím výsledkům připojují florbalistky i příspěvek na dobrou věc. První únorovou sobotu se uskutečnil další z turnajů 2. ligy žen, kde Světelačky úspěšně bojují o horní příčky tabulky.

Na úvod je čekal přímý souboj o druhé místo s týmem TJ Centropen Dačice. V zápase plném šancí a napínavých akcí nakonec jednoznačně braly body florbalistky ze Světlé, které vyhrály 7:1.
Druhý zápas domácí ženy odehrály s týmem FBC Písek. Dobře motivované a správně sehrané Světelačky soupeřkám nedarovaly ani jednu branku a domácí golmanka Adéla Sadílková si mohla připsat čisté konto. Zápas dopadl pro domácí střelecky naprosto stejně a konečný stav se zastavil na 7:0. Nejlepší hráčky z obou zápasů jsou podle kanadského bodování Andrea Doležalová a Ivana Kohoutová. Obě Světelačky vévodí i celkovému hodnocení co se týká v počtu bodů a vstřelených branek.

Po úspěšně odehraných zápasech ale následovalo další sčítání. Po celý den mohli fanoušci totiž přispět na dobrou věc. Na recepci byla totiž uložena speciální pokladnička s tím, že vstupné na turnaj je dobrovolné a bude pomáhat Sociálnímu centru města Světlá nad Sázavou. Celou sbírkovou akci vymyslela Klárka Petrovičová, která je jednou z hlavní opor týmu. Její spoluhráčky ji v celé věci podpořily a tak se podařilo vybrat krásných 1939 Kč.

  • Facebook
  • Twitter