Lokálka se vrací do Havlíčkova Brodu – Vysočina-news.cz
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Lokálka se vrací do Havlíčkova Brodu

/
/
/
1262 ZobrazeníKrálovéhradecká skupina Lokálka zahraje po třech letech v Havlíčkově Brodě ve Skaut klubu v pátek 7. února od 19.00. Jako host vystoupí kapela Pouta.

Nechce se uvěřit, že Lokálka letošním rokem načíná už 46. sezónu na poli české hudební kultury. Ve své tvorbě paroduje především různé písně z oblasti , country music a dalších žánrů. Kromě toho má i svoji vlastní původní tvorbu. Lokálka hraje v obsazení: Ladislav Straka (kapelník a nehrající kapitán), Václav Souček (moderátor, zpěv), Ladislav Hübelbauer (baskytara, zpěv) , František Zapadlo (zpěv, tanec) , Přemysl Dolan (kytary, zpěv) , Radek Novák (kytara, akordeon, zpěv) a Petra Kolátorová Kvasňa (klávesy, zpěv).
Pardubická skupina Pouta hraje ve složení: Radek Novák (kytara, zpěv),
Iveta Nováková (zpěv), Kvasňa – Petra Kolátorová (klávesy, zpěv),
Jiří Fuchs (kytary, zpěv), David Brom (baskytary, zpěv) a Karlos – Karel Brom (bicí, perkuse).

Vstupenky je možné zakoupit v prodejně Hudební nástroje Libor Siebenbürger v Havlíčkově Brodě nebo rezervovat prostřednictvím formuláře na webu Lokálky www.lokalka.webnode.cz.

  • Facebook
  • Twitter