Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dva řidiči v pondělí na Vysočině pod vlivem drog a alkoholu

/
/
/
723 ZobrazeníV pondělí 8. října zastavili policisté navečer v Jihlavě řidiče pod vlivem drog a v Třebíči řidičku, která před jízdou požila alkoholické nápoje. Oba se ze svých přestupků musí zodpovídat.

Před pátou hodinou večer jel po Pražské ulici směrem k Mostecké ulici v Jihlavě sedmadvacetiletý řidič s vozem Citroen Berlingo. „Automobil policisté zastavili a u řidiče testem zjistili ovlivnění návykovou látkou s pozitivním výsledkem na kokain. Dechová zkouška u něho byla negativní. Policisté muži zakázali pokračovat v další jízdě a dále se řidič podrobil lékařskému vyšetření, při kterém mu byl odebrán biologický materiál. Muž je podezřelý ze spáchání přestupku na úseku dopravy, který policisté dále šetří,“ popsala první případ policejní mluvčí Jana Kroutilová.

O čtyři hodiny později odhalili policisté řidičku, která usedla za volant pod vlivem alkoholu, v Třebíči.  „Sedmačtyřicetiletá žena jela po deváté hodině večer s vozem Nissan Primera po Hrotovické ulici, kde auto zastavila policejní hlídka. Policisté u řidičky dechovou zkouškou naměřili hodnotu 1,13 promile alkoholu. Také opakovaná zkouška u ní byla pozitivní s hodnotou přes jedno promile alkoholu v dechu. Policisté ženě na místě zadrželi řidičský průkaz a v další jízdě už nesměla pokračovat. Dále se podrobila lékařskému vyšetření, při kterém byla ženě odebrána krev. Řidička je podezřelá ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, případ policisté prověřují,“ dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter