Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dobrovolní hasiči z Ledče splnili dětem všechna přání

/
/
/
463 ZobrazeníFotbalový míč, baťůžek do školky, výbavička na miminko, sportovní boty, společenské hry nebo pastelky. To je jen malý výčet dárků, které potěší děti z Charitních domovů Havlíčkův Brod a Humpolec a děti z rodin, které využívají Šipku – sociálně aktivizační službu pro rodiny s dětmi a Středisko rané péče Havlíčkův Brod.

Dobrovolným hasičům z Ledče nad Sázavou se podařilo vybrat všechny potřebné věci a ještě nějaké dárky navíc. Sbírka, kterou před Vánoci ze své vlastní iniciativy pro rodiny s dětmi zorganizovali, je tak naprosto úspěšná.
„Za Oblastní charitu Havlíčkův Brod a naše služby ledečským dobrovolným hasičům moc děkujeme. Rozhodli se zpříjemnit svátky těm, kteří procházejí těžkou životní situací a nemohou Vánoce trávit v pohodlí domova se svými blízkými a v dostatku všeho potřebného. Moc si této nezištné pomoci vážíme,“ uvedla ředitelka havlíčkobrodské charity Kateřina Svobodová.
A výsledek sbírky dobrovolných hasičů z Ledče nad Sázavou potvrzuje, že Vánoce jsou časem splněných přání. „Podařilo se nám od jednotlivých dárců získat všechny věci, o které Charitní domovy, sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi Šipka i Středisko rané péče Havlíčkův Brod žádaly. Dokonce jsme přivezli něco navíc,“ pochvalovala si koordinátorka projektu Jana Doležalová ze Sboru dobrovolných hasičů Ledeč nad Sázavou a hned dodala: „Jsem opravdu šťastná, že se v dnešní době najdou lidé, kteří jsou ochotni pomoct druhým. Spojilo se 21 kamarádek, které vybraly na naší sbírku krásných 3 700 korun, odvedly neskutečnou práci a pořídily hned několik potřebných věcí, včetně finančně nákladné elektronické tužky.“

Dárky najdou děti z Charitních domovů i rodiny využívající Šipku – sociálně aktivizační službu pro rodiny s dětmi a Středisko rané péče Havlíčkův Brod pod stromečkem.

  • Facebook
  • Twitter