Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Alternátor o vánočních prázdninách navýší počet komentovaných projekcí

/
/
/
594 ZobrazeníEkotechnické centrum Alternátor v Třebíči bude otevřeno i o vánočních prázdninách. Během nich také dojde k navýšení počtu komentovaných projekcích na zdejší unikátní projekční kouli Science on a Sphere.

Alternátor bude mít od pondělí 23. do čtvrtku 26. prosince zavřeno, od pátku 27. do pondělí 30. prosince otevřeno, na přelomu roku 31. prosince a 1. ledna bude opět zavřeno. Promítání na kouli proběhne ve všední dny v 10.30 a 13.30, v sobotu v 10.30, 13.30 a 15.30, v neděli se nepromítá.

Zatímco běžně se ve všední dny nepromítá, v pátek 27. a v pondělí 30. prosince se návštěvníci mohou těšit hned na dvě projekce denně. Téma projekcí bude všeobecné – tedy zajímavé jevy na Zemi i ve vesmíru.
Projekční koule Science on a Sphere je unikátní projekční zařízení, které vyvinuli vědci v agenturách NOAA a NASA. V Evropě jich najdeme pouze deset.

  • Facebook
  • Twitter