Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

CZ LOKO se stává partnerem jihlavského hokeje

/
/
/
1098 Zobrazení



Už ne na Horáckém zimním stadionu, ale v CZ LOKO Aréně budou od ledna hrát hokejisté HC Dukla Jihlava. Nové jméno stadionu, který byl otevřen v prosinci 1955 a od roku 2005 patří do majetku města, propůjčila společnost CZ LOKO, druhý největší evropský výrobce posunovacích lokomotiv.

Celkovou koncepci strategického partnerství minimálně do roku 2025 představili zástupci firmy, města a klubu na tiskové konferenci 19. prosince.

„Velmi vítám vstup silného strategického partnera nejen do Dukly, ale do celého veřejného prostoru. Jsem si jista, že si budeme vzájemně schopni nabídnout i širší spolupráci, protože investorů i partnerství si město velice váží,“ uvedla primátorka města Jihlavy Karolína Koubová.

Podle Bedřicha Ščerbana, jednatele Dukly, jde o strategickou smlouvu, počítající se všemi fázemi vývoje klubu a stadionu či arény. Zahrnuje působení v první lize i extralize, na současném stadionu, v období, kdy by se mělo hrát mimo Jihlavu a myslí i na novou arénu. „CZ LOKO bylo naším partnerem už v minulosti a nyní spolupráce dostává nový, velmi významný rámec. Jsem za ni rád, vážím si ji, děkuji a těším se na ni,“ uvedl jednatel HC Dukla Jihlava.

„Jihlava má v našich podnikatelských plánech významné místo, a proto jsme se s ní rozhodli spojit i touto formou, neboť lední hokej je zde nejpopulárnějším sportem,“ říká Josef Bárta, předseda představenstva CZ LOKO, které má ve městě závod se 180 zaměstnanci, specializovaný na výrobu nových lokomotiv a speciálních drážních vozidel.

  • Facebook
  • Twitter