Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Čtrnáctý ročník Humpoleckého turnaje mládeže

/
/
/
294 Zobrazení

V sobotu 8. února pořádal Šachový oddíl TJ Jiskra Humpolec a ZŠ Hálkova Humpolec pátý turnaj Ligy Vysočiny mládeže (LVM), který byl zároveň čtrnáctým ročníkem Humpoleckého turnaje mládeže v rapid šachu.

Hrály se dva turnaje v prostorách ZŠ Hálkova Humpolec, na sedm kol tempem 2×20 minut + 5 s/tah, švýcarským systémem s celkovým počtem 101 hráčů a hráček nejen z Kraje Vysočina. Výsledky se započítávají do přeboru Kraje Vysočina v rapid šachu mládeže.

Turnaj mladších, 37 hráčů a hráček (H8/D8, H10/D/10)

  1. Jun Rostislav, TJ CHS Chotěboř, 6 bodů – jedna prohra a velmi těsné vítězství
  2. Šorf Filip, TJ Žďár nad Sázavou, 6 bodů – jedna prohra s vítězem
  3. Stejskal Jakub, Gambit Jihlava, 5,5 bodu – 1 prohra a 1 remíza

    Výsledky kategorií
    H8
    1. Policar Martin, 5b (jako jediný porazil vítěze), TJ Spartak Pelhřimov
    2. Novotný Adam, 4,5b, AZ Centrum Havlíčkův Brod
    3. Brož Pavel, 4b, ŠK Světlá nad Sázavou
    D8
    1. Junová Alexandra, 2b, TJ CHS Chotěboř
    H10
    1. Jun Rostislav, 6b, TJ CHS Chotěboř
    2. Šorf Filip, 6b, TJ Žďár nad Sázavou
    3. Stejskal Jakub, 5,5 b, Gambiit Jihlava
    D10
    1. Zvolánková Lenka, 5b, ŠO TJ Sokol Oudoleň
    2. Šťávová Lucie, 4b, TJ Náměšť nad Oslavou
    3. Pádivá Tereza, 4b, ŠK SVětlá nad Sázavou

Výsledky

Turnaj starších, 64 hráčů a hráček (H12/D12, H14/D14, H16/D16):

  1. Žaža Martin, TJ Náměšť nad Oslavou, se 7 body nedal soupeřům šanci a získal plný počet bodů
  2. Šedý Matěj, ŠK Světlá nad Sázavou, 6 bodů – jedna prohra s vítězem
  3. Jun Robert, TJ CHS Chotěboř, 5,5 bodu- 1 prohra, 1 remíza

Výsledky kategorií
H12
1. Jun Robert, 5,5 b, TJ CHS Chotěboř
2. Fencl Vítek, 5 b, TJ Jiskra Havlíčkův Brod
3. Kovařík Vít, 5 b, Gambit Jihlava
D12
1. Rybáčková Lucie, 5 b, Gambit Jihlava
2. Šťávová Markéta, 4 b, TJ Náměšť nad Oslavou
3. Zvolánková Alžběta, 3 b, ŠO TJ Sokol Oudoleň
H14
1. Lang Šimon, 5 b, ŠK Světlá nad Sázavou
2. Harvalík Ondřej, 5 b, ŠK Světlá nad Sázavou
3. Kocman Patrik, 5 b, TJ Jiskra Havlíčkův Brod – vyrovnaná kategorie
D14
1. Kostková Kateřina, 3 b, ŠK Světlá nad Sázavou
H16
1. Žaža Martin, 7 b, TJ Náměšť nad Oslavou
2. Šedý Matěj, 6 b, ŠK Světlá nad Sázavou
3. Sklář Petr, 5,5 b, TJ Žďár nad Sázavou
D16
1. Brabencová Aneta, 5 b, TJ Jiskra Humpolec

Výsledky

Další turnaj LVM se bude konat v sobotu 15. února ve Světlé nad Sázavou O pohár města Světlá nad Sázavou.

  • Facebook
  • Twitter