Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Co tahle si dát kávu v jurtě uprostřed Havlíčkova Brodu?

/
/
/
3056 ZobrazeníPokud přijedete do Havlíčkova Brodu a uděláte si procházku po parku Budoucnost, můžete se u dětského hřiště promrzlý zastavit na kávu, horkou čokoládu nebo svařák v kavárně Avekave v jurtě.

Projekt má starost majitel Josef Švec, kterého mohou zákazníci občas v kavárně potkat a nechat si doporučit co si mají dát. „Děkuji městu za to, že tady ta jurta může vůbec stát a budeme moc rádi, když si k nám přijdete na chvilku posedět,“ láká případné zákazníky Josef Švec.
Uprostřed posezení hřejí a praskají malá kamínka, která vyhřívají celý prostor. Od stolků voní káva a právě donesené svařené víno, další zákazník si pochutnává na palačinkách a horké čokoládě. Pod stolkem spokojeně vrtí ocáskem psí návštěvník. „Chceme hlavně přilákat i mladší generaci, nemusí chodit jen na jídlo z fast foodu, ale mohou si u nás dát fresh džus a něco zdravějšího,“ plánuje Josef Švec do budoucna.
Speciální kavárna bude v parku stát minimálně po dobu adventu a pak se uvidí dál, jak to bude pokračovat. „Plánujeme mít otevřeno určitě do Štěpána, takže mezi svátky nás tu jistě najdete,“ uzavírá Josef Švec.

  • Facebook
  • Twitter