Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavská policisté hledá muže na fotografii

/
/
/
1338 ZobrazeníJihlavští policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při objasňování případu, při kterém přišel majitel o svoji peněženku s platební kartou, která byla ještě v den krádeže zneužita.

„O peněženku přišel její majitel v první polovině listopadu v Jihlavě. Před jedenáctou hodinou večer mu v lokalitě ulice Matky Boží vypadla z kapsy, čehož si nevšiml, a odešel. Když druhý den zjistili, že peněženku nemá, zkontroloval účet a odhalil zneužití karty. Karta byla totiž ještě večer neoprávněně opakovaně použita při placení za zboží v prodejně a pachatel tak způsobil škodu za necelých 500 korun. Majitel karty provedl okamžitě její blokaci a případ oznámil policii,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti muže, který je zachycen na úvodní fotografii.

„Žádáme muže na fotografii nebo občany, kteří ho znají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Policisté uvítají také jakékoli další informace směřující k objasnění případu,“ dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter