Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Alzheimercentrum Jihlava je možné navštívit i virtuálně

/
/
/
494 ZobrazeníAlzheimercentrum Jihlava spustilo na svých webových stránkách virtuální 3D prohlídku svého centra. Společnost Alzheimercentrum tak reaguje na stále platná přísná hygienická nařízení v souvislosti s pandemií covid-19, kdy zájemci nemají možnost si prostory celého centra prohlédnout osobně.


„Lidí, trpících nevyléčitelnou Alzheimerovou chorobou a jinými typy demence neubývá. Bohužel právě naopak. Jejich rodinní příslušníci, kteří už třeba nejsou schopni zvládnout se o své rodiče nebo prarodiče postarat, nemají tu možnost jen tak přijít a zařízení si osobně prohlédnout. Přestože dochází k uvolňování hygienických opatření v různých oborech, oblasti zdravotnictví a sociálních služeb se to zatím příliš netýká,“ vysvětluje Martina Svobodová z oddělení PR Alzheimercentra. Právě pro ně je určena možnost virtuální prohlídky jihlavského Alzheimercentra.

Virtuálně si tak návštěvníci můžou centrum projít od recepce přes aktivizační místnost až po kuchyň. Prohlédnout si můžou samozřejmě pokoje, společenskou místnost i prostory pro venkovní terapie.

  • Facebook
  • Twitter