Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zloději se činí na Vysočině i koncem roku

/
/
/
1062 ZobrazeníPo dvou zlodějích pátrají policisté v Havlíčkově Brodě a na Jihlavsku poslední týden v roce, první kradl v garáži v Havlíčkově Brodě, kde majitel ji nechal odemčenou, druhý v nikl do chalupy v Batelově.

„V přesně nezjištěnou dobu od pátku 28. prosince do soboty 29. prosince vnikl neznámý zloděj bez použití násilí do odemčené garáže v Havlíčkově Brodě. Ta je součástí řadových garáží, stojících na volně přístupném pozemku. Zloděj garáž prohledal a z odemčeného vozu Škoda Octavia odcizil detektor radarů, doklady od vozidla, nůž, svazek klíčů a motorovou pilu. Majiteli vznikla krádeží škoda ve výši nejméně 20 000 korun. Policisté vyjeli na místo, které ohledali a zajistili upotřebitelné stopy. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže a po neznámém pachateli pátrají,“ popsala první vloupání Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.
Policisté z obvodního oddělení v Třešti pátrají po neznámém pachateli, který vnikl v přesně nezjištěnou dobu v období od konce října do 28. prosince do chalupy v Batelově. „Pachatel se po odlomení laťky u branky dostal na zahradu, kde za užití násilí otevřel dveře do kolny, kterou prohledal. Z kolny následně vypáčil dveře do domu, kde prohledal chodbu a ostatní místnosti a odcizil zde zahradnické různé nářadí, harmoniku, motorovou pilu a bicí hodiny. V místnostech uvnitř chalupy všechno prohledal a rozházel. Majiteli chalupy vznikla krádeží a poškozením vnitřního zařízení celkové škoda téměř 40 000 korun,“ dodala tisková mluvčí. Po pachateli i odcizených věcech policisté pátrají.

 

  • Facebook
  • Twitter