Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zloděj se vloupal do statku ve Zvěstovicích na Havlíčkobrodsku

/
/
/
669 ZobrazeníChotěbořští policisté vyšetřují vloupání do statku ve Zvěstovicích na Havlíčkobrodsku, k němu mělo dojít v době od jedné hodiny odpolední 22. ledna do druhé hodiny odpolední 15. března.

„Neznámý pachatel poškodil okno verandy a vnikl do vnitřních prostorů. Z objektu odcizil motorovou pilu a starožitné nástěnné hodiny. Rozbil okno u dílny a vnikl do vnitřních prostor, kde odcizil plechovky oleje.
Svým jednáním pachatel způsobil celkem škodu kolem šesti tisíc korun. Přivolaní policisté na místě provedli ohledání místa činu, šetření a zadokumentování. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže,“ popsal policejní mluvčí Martin Hron s tím, že za podobný trestný čin hrozí pachateli až dvouletý trest odnětí svobody.

„V souvislosti s tímto případem policisté apelují na všechny občany, aby věnovali zvýšenou pozornost zabezpečení dveří, oken či verand objektů,“ uzavřel Martin Hron.

  • Facebook
  • Twitter