Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Žáci a studenti škol představili své nápady v Bystřici nad Pernštejnem

/
/
/
581 ZobrazeníV závěru týdne se na Gymnáziu v Bystřici nad Pernštejnem uskutečnila soutěž Ideathon 2021, jejímž cílem je podpora inovativních nápadů v různých tématech.

Soutěž je určena pro dvou až čtyřčlenné týmy. Minimálně dva soutěžící musí být žáky nebo žákyněmi střední školy v Kraji Vysočina, ostatní studenty nebo studentkami VOŠ či VŠ do 26 let. Týmy představily své nápady řešení problematiky v jednotlivých tématech, jako je Digitalizace a modernizace ve středoškolském vzdělávání; Ekologie, šetrný životní styl a udržitelný rozvoj a IoT technologie v pracovním a studijním prostředí.

Vybrané inovativní nápady budou po dohodě s vedením Kraje Vysočina a se zástupci dalších partnerů soutěže dál rozvíjeny a pilotně realizovány.

Výsledky budou známé v sobotu odpoledne, týmy vytvářeli své projekty přes celou noc a dnes je budou představovat a odpoledne dojde k vyhlášení výsledků.

  • Facebook
  • Twitter