Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Za delší parkování v areálu havlíčkobrodské nemocnice si návštěvníci zaplatí

/
/
/
622 ZobrazeníOd pondělí 6. ledna je parkování v areálu havlíčkobrodské nemocnice zpoplatněno. Vjezd je umožněn pacientům na lístek, který si musí při vjezdu vzít a následně v automatu v hlavní lůžkové budově zaplatit parkovné.

Prvních třicet minut parkování před hlavním vstupem do nemocnice je zdarma, umožňuje vjezd, vyložení pacienta a opuštění areálu. Do konce první hodiny zaplatí řidič vozidla 20 Kč. Každá další započatá hodina stojí 30 Kč. Po zaplacení má řidič 20 minut na vyjetí z areálu.

Při parkování na parkovišti v Rozkošské ulici je první hodina zdarma, druhá započatá hodina 20 Kč a každá další započatá hodina 20- Kč. Po zaplacení má řidič třicet minut na vyjetí z parkoviště.

Pacienti s kartou ZTP a dárci krve mohou parkovat zdarma, po předložení dokladu, jim bude vydán výjezdový lístek na informačním centru v Emergency nemocnice.

Kapacita parkovacích míst v areálu nemocnice činí 224 míst, parkoviště v Rozkošské ulici, kde bylo parkování zpoplatněno už dříve, nabízí dalších 98 míst .

  • Facebook
  • Twitter