Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vysočina požaduje demisi premiéra, lidé se sejdou na čtrnácti místech regionu

/
/
/
1223 ZobrazeníV pondělí 16. prosince se v městech a obcích Vysočiny setkají obyvatelé regionu, aby znovu vyjádřili svou nespokojenost s chováním politiků, především premiéra a prezidenta, kteří podle nich dlouhodobě poškozují morální stav české společnosti a obraz České republiky v zahraničí.

Jako první se setkají už v 15.00 Na Baště 2 v Telči na Jihlavsku.
V 17.00 se uskuteční shromáždění na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě, na hřišti v Horních Dubenkách, na náměstí Tomáše Garrigue Masaryka v Chotěboři, na Náměstí ve Velkém Meziříčí, na náměstí Republiky ve Žďáře nad Sázavou.

V 18.00 začínají setkání na Masarykově náměstí v Bystřici nad Pernštejnem, na Vratislavově náměstí v Novém Městě na Moravě, na Masarykově náměstí v Pelhřimově, na Husově náměstí v Polné, na Bechyňově náměstí v Přibyslavi, na Masarykově náměstí v Třebíči, na náměstí Tomáše Garrigue Masaryka v Třešti a na náměstí 9. května ve Ždírci nad Doubravou.

V úterý 17. prosince od 18.00 proběhne další demonstrace na Václavském náměstí v Praze a ve čtvrtek 19. prosince se uskuteční protestní pochody v krajských městech kromě Prahy. V Jihlavě se lidé setkají na Masarykově náměstí v 17.00.

  • Facebook
  • Twitter