Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vysočina posiluje levou stranu – přichází Dominik Preisler

/
/
/
806 ZobrazeníKádr FC Vysočina Jihlava vítá posilu na levou stranu sestavy. Z Dukly Praha přichází na hostování s přestupovou opcí levý obránce či záložník Dominik Preisler. Dvaadvacetiletý fotbalista se 34 starty a čtyřmi brankami v nejvyšší soutěži, se ve středu 5. září zapojil do tréninkového procesu v Jihlavě.

„Jsme rádi, že Dominika můžeme přivítat v našem kádru. V našem hledáčku se ocitl již na startu letní přípravy s ohledem na nejistotu dalšího jihlavského působení Tilla Schumachera. Těší nás, že jeho transfer byl dotažen a věříme, že v něm získáváme kvalitní a perspektivního fotbalistu, který významně zvýší konkurenci na levém okraji sestavy,“ řekl k aktuálnímu příchodu ředitel klubu Jan Staněk.

Dominik Preisler (nar. 20. 9. 1995) je mládežnickým odchovancem Dukly Praha, v jejímž dresu debutoval v listopadu 2015 v nejvyšší soutěži. V kádru pražské celku strávil tři celé ročníky, přičemž nejvýraznější herní vytížení zaznamenal v uplynulé sezóně, kdy nastoupil do 16 duelů a absolvoval 810 prvoligových minut. Zároveň vstřelil dvě branky, což se mu ostatně podařilo i v ročníku předchozím. V pátečním prvoligovém duelu Dukly proti Spartě Praha odehrál plnou porci 90 minut.

  • Facebook
  • Twitter