Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vysočina Fest o víkendu v Jihlavě rozdával nejen hudební zážitky

/
/
/
1216 ZobrazeníSobotní třetí festivalový den nabídl program i pro nejmenší návštěvníky, kteří se mohli zabavit při tančení s Milanem Řezníčkem z Hitrádia Vysočina. Na hlavní stage zahájila skupina Joyners, která se stala vítězem v soutěži regionálních kapel. Tuto kapelu poté na pódiu vystřídala Hana Zagorová s Boom Bandem Jiřího Dvořáka.

Na druhé a třetí stage se mezitím představili Petr Bende, Krucipüsk či Mirai. Na hlavní stage se poté představilo trio Baláž, Střihavka, Pavlíček (BSP). Pro mladší návštěvníky zahráli na dalších dvou stage kapely Nebe a Poetika. Mig 21 v čele s Jiřím Macháčkem předvedli svou taneční show a pobavili celý amfiteátr. Během dne mohli návštěvníci Vysočina festu jako již tradičně pomoci šlapáním na oranžových kolech skupiny ČEZ Oblastní charitě Jihlavě či Bílému kruhu bezpečí. Během šlapání do pedálů se vybralo téměř sto tisíc korun, které se rozdělily mezi výše zmíněné instituce. Během soboty se také křtila nově narozená zvířata v jihlavské zoologické zahradě, konkrétně mláďata želvy tlustohrdlé a irbise. Naplněný areál letního kina si ještě před koncem třídenního hudebního maratonu užil vystoupení kapely Divokej Bill. Závěrečné vystoupení patřilo tradičnímu návštěvníkovi tohoto jihlavského festivalu Davidu Kollerovi.

  • Facebook
  • Twitter