Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Marcel Albini pátý na světovém šampionátu

/
/
/
2128 ZobrazeníV chorvatském Zagrebu se od  čtvrtka 5. do neděle 8. července konalo Mistrovství světa v kategorii kadetů U17 v zápase řecko-římském. V dresu české reprezentace bojovali i havlíčkobrodští zápasníci, v hmotnosti do 65 kg Michal Daniel a do 110 kg Marcel Albini.

Michal Daniel v prvním kole porazil 5:1 Justina Pothuizeina z Holandska a ve druhém kole prohrál s německým borcem Samuelem Bellscheidtovem pro technickou převahu soupeře 0:8. Německý zápasník celkově obsadil třetí místo a Michal skončil celkově na 16.místě.
V hmotnosti do 110 kg se v prvním kole utkal vícemistr Evropy Marcel Albini se Srbem Petrakovičem, kterého položil na lopatky. Ve druhém kole na Marcela čekal Američan Luffman, kterého Marcel porazil 7:3 na body. V semifinálovém boji Marcel nestačil na Mammadova z Azerbájdžánu a prohrál 1:12 před časovým limitem. V boji o bronzovou medaili se Marcel utkal se svým velice známým soupeřem z Polska Tomaszem Wawrzynczykem. Tentokrát Marcel na svého soupeře nestačil a prohrál 1:7 na body.
Marcel ke svému skvělému umístění na letošním Mistrovství Evropy, kde vybojoval stříbrnou medaili, tak přidal páté místo z Mistrovství světa,“ komentoval úspěch reprezentanta z Vysočiny trenér Zdeněk Švec.

  • Facebook
  • Twitter