Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vysočina fest hlásí opět vyprodáno

/
/
/
1017 ZobrazeníMultižánrový festival Vysočina Fest hlásí vyprodáno, už potřetí za sebou. Jeho šestý ročník se uskuteční za čtrnáct dní ve dnech 5. -7. července v jihlavském amfiteátru u zoologické zahrady. V loňském roce navštívilo akci přes 30 tisíc lidí a podobná návštěvnost se čeká i letos.


Zahájení festivalu ve středu 4. července nastartuje Fest na rozjezd na Masarykově náměstí v Jihlavě od 16.00, kam bude vstup zdarma a představí se jihlavské kapely Nádech, Čardáš Klaunů, Vigo a kapely, které v soutěži autorských kapel obsadily páté a čtvrté místo.

Zájem diváků byl i letos velký

Samotný festival pak začne o den později, kdy se brány areálu veřejnosti otevřou v 15.00. Na programu na hlavním pódiu bude soutěž regionálních kapel o třetí místo a poté už koncertní program v podobě kapel Jelen, Arakain s Lucií Bílou, Chinaski ve zbrusu nové sestavě a první den festivalu zakončí skupina Mandrage.
V pátek se návštěvníci mohou těšit na vítěze soutěže regionálních kapel. Toho poté na hlavní stage vystřídá Vašo Patejdl, po něm nastoupí Wanastovi vjecy a konečně hlavní hvězda letošního ročníku – kapela Kabát, která běžně na festivalech nevystupuje. Po ní vystoupí ještě populární formace Rybičky 48.

V sobotu bude hlavní stage patřit zpěvačce Haně Zagorové a její doprovodné kapele Boom band, skupině BSP, MIG 21 v čele s Jiřím Macháčkem, Divokýmu Billovi a program zakončí vystoupení tradičního hosta festivalu Davida Kollera.

Na třech pódiích se v průběhu tří festivalových dnů vystřídá na pět desítek skupin a interpretů. Chybět opět nebude program pro děti a charitativní šlapání na kolech pro charitativní organizace. Zázemí pro návštěvníky bude opět tvořit stanové městečko na fotbalovém stadionu Na stoupách, jehož předprodej spustili organizátoři letos s dostatečným časovým předstihem v síti Ticketlive.

Sledujte aktuální info na:
www.vysocinafest.cz
https://www.facebook.com/vysocinafest/
https://www.facebook.com/events/103463817066774/

  • Facebook
  • Twitter