Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vypsaná fiXa a Mňága a Žďorp vyhlašují společné turné TugedrTůr 2018, startuje v Třebíči

/
/
/
889 ZobrazeníKdo nestihl v roce 2013 společné koncerty Vypsané fiXy a Mňágy a Žďorp, má mimořádnou příležitost tento podzim. Po pěti letech spolu obě party opět vyrazí na turné nazvané TugedrTůr 2018. To odstartuje v sobotu 10. listopadu v Třebíči, jediném místě na Vysočině. Vstupenky jsou k dostání v sítí Goout.

Ani jednu z kapel netřeba představovat. Obě dávno patří mezi stálice tuzemské hudební scény, mají své věrné publikum po celé České Republice, na kontě spoustu alb a nepočítaně koncertních vystoupení. Přesto, anebo právě proto, se rozhodli zopakovat si společné turné z roku 2013.

Vypsaná fiXa, foto: Daniel Oravec

„S Mňágou se známe dlouho. Jsou to kámoši a hlavně je to kapela, která funguje podobným způsobem, systémem a duchem jako my. Na minulé společné šňůře se ukázalo, že existuje plno lidí, kteří poslouchají obě kapely a tohle spojení jim po pěti letech, doufám, opět udělá radost,“ říká zpěvák skupiny Vypsaná fiXa Márdi.

„Sakra, jak my se těšíme na šňůru s Fixou! Je absolutně příjemný vyrazit na koncíky s lidma téměř totožné krevní skupiny, s kapelou stále ještě nesemletou hudebním pseudobyznysem, která se pořád snaží vymyslet cosi svýho a jedinečnýho. O což se snažíme taky, takže pak můžeme rovnou na pódiu pozorovat, jak a jestli se nám to daří,“ doplňuje za Mňágu a Žďorp její frontman Petr Fiala a dodává: „Už jsme spolu několik společných koncertů odehráli, umíme několik fixáckejch písniček a určitě s Mňágou nějakou do svýho setu zařadíme. Jsou to skvělý kousky a tohle je bezva příležitost si je zahrát.“

Turné TugedrTůr 2018 zahrnuje celkem sedm koncertů a vstupenky jsou v prodeji na www.goout.net.

Termíny
10. listopadu Třebíč – Roxy
16. listopadu Čelákovice – KD
17. listopadu Karlovy Vary – Lidový dům
23. listopadu Čáslav – Hotel Grand
30. listopadu Hradec Králové – Denoche
1. prosince Krnov – Kofola
8. prosince Havířov – Stolárna

Více informací naleznete na www.vypsanafixa.cz nebo na www.mnaga.cz.

  • Facebook
  • Twitter