Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vydejte se objevovat dvanáct pokladů Třebíčska

/
/
/
915 ZobrazeníSe začátkem prázdnin se mohou návštěvníci Třebíčska zapojit do sběratelské hry připravené místní destinační kanceláří. Hra je součástí produktu cestovního ruchu dvanáct pokladů Třebíčska, který představuje dvanáct méně známých atraktivit na jihozápadní Moravě. Sběratelské hry se můžete zúčastnit od 1. července do 31. srpna letošního roku.

„Razítka získají návštěvníci na zapojených místech nebo ve vybraných informačních centrech na Třebíčsku,“ uvedla Aneta Šalomounová z destinační kanceláře. Hrací karta je součástí nově vydané brožury Dvanáct pokladů Třebíčska.
Zájemci ji najdou na informačních centrech na Třebíčsku. Karta s razítky se odevzdává na TIC Bazilika v Třebíči. „Lidé, kteří nasbírají všech dvanáct razítek, budou odměněni volným vstupem na komentovanou prohlídku baziliky sv. Prokopa a tři výherce potěší zážitkový program v Mozkoherně v Třebíči, jediné posilovně pro mozek v Česku,“ doplňuje Aneta Šalomounová. Bližší informace o produktu a sběratelské hře najdou návštěvníci na webových stránkách destinace Třebíčsko: www.trebicsko-moravskavysocina.cz.

  • Facebook
  • Twitter