Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vladimír Mišík umí vyprodat, své o tom ví i havlíčkobrodské Oko

/
/
/
802 ZobrazeníKoncertní série Golden_eye pokračuje a tentokrát to byla opravdu neskutečná paráda. Na třetí koncert v havlíčkobrodském klubu OKO přijal pozvání Vladimír Mišík & ETC… a že je o jeho hudby stále velký zájem, dokazuje i to, kolik lidí si přišlo koncert poslechnout.
Už od 20.00 kdy se začaly doslova hrnout první davy, bylo více než jasné že bude vyprodáno. A taky že ano!
Ve 21.07 na minutu přesně začala hrát první kapela Jamie Marshall & The Amplified Acoustic Band. Pražská multižánrová hudební skupina, která nezapře bluesové kořeny. Uskupení kolem anglického písničkáře, zpěváka a vynikajícího kytaristy Jamieho Marshalla vystupuje pravidelně na domácí i evropské klubové a festivalové scéně. A tentokrát tu pro ně bylo přeplněné Oko. Seskupení Jamie Marshall, Svatka Hlávková Štěpánková, Radek Hlávka a Martin Petrásek dokázali publikum skvěle připravit na koncert české, hudební legendy.
Před pódiem nebylo k hnutí už dvacet minut před začátkem, až tak se fanoušci Vladimíra Mišíka těšili na jeho vystoupení. Vladimír přišel, posadil se, vzal mikrofon do ruky a podmanil si všechny, které ten večer měl před sebou. Ať už se jednalo o písničky z jeho nového alba Jednou tě potkám, které bylo možné koupit na místě jak v podobě CD nebo dnes už znovu populárního LP z vinylu. Všichni si mohli notovat staré a roky ověřené melodie. Bejval jsem dobrej a živil jsem se smíchem, by měl Vladimír přezpívat na Jsem furt dobrej. A to bez debat! Jednohubky si zpívalo několik stovek lidí jedním hlasem, tohle prostě nikdo jiný neumí.
Kromě přídavků, bez kterých by to tento večer opravdu nešlo, následovala i autogramiáda. Kdo neměl nově koupené album, vytáhl z tašky minimálně obal od staré LP desky. Podpisů a úsměvů se ten večer rozdalo opravdu nespočet. Je vidět, že Mišík stále patří mezi velké hvězdy, které prostě nehasnou! Nechte tedy zpívat Mišíka, a co nejdéle to půjde!!

  • Facebook
  • Twitter