Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vilém Spilka Quartet koncertuje v třebíčském Národním domě

/
/
/
1224 ZobrazeníS kombinací jazzu, folku a dalšími současnými vlivy včetně experimentu, vystoupí v úterý 21. ledna od 19.00 v Národním domě v Třebíči soubor Vilém Spilka Quartet.

Kvarteto hraje ve složení Vilém Spilka (kytara), Radek Zapadlo (sopran, alt saxofon), Martin Kleibl (bicí) a Vlastimil Trllo (kontrabas). Muzikanty spojuje záliba v improvizaci a přetváření zajímavého hudebního materiálu, proto se logicky potkávají v kapele, která jim dovolí jejich představu nezkresleně přivést na svět.
Kvarteto má za sebou mnohá vystoupení v klubech a na festivalech (Brussels Jazz Weekend, Jazz Goes To Town, JazzJam Cheb, Jazzinec Trutnov, Valašský špalíček, Porta aj.)
Na koncertě zazní písně jak z debutového alba Podvod (2016), které zpracovává osm z nejznámějších hitů Honzy Nedvěda a vysloužilo si nominaci na cenu Anděl, tak i z druhého CD Čekání na Toma (2019), kde je autorem všech skladeb kytarista a spoluzakladatel JazzFestBrno Vilém Spilka. Inspirací pro skladby byly především děti většiny členů kapely.

Vstupenky na koncert jsou k zakoupení u pokladny Národního domu, Karlovo nám. 47, Třebíč – tel.: 568 610 013 a na www.mkstrebic.cz přes E-VSTUPENKY.

  • Facebook
  • Twitter