Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Veřejná sbírka a nedělní kino v Brtnici na podporu Honzy Plevy

/
/
/
1336 ZobrazeníRadnice v Brtnici vyhlásila na počátku prosince veřejnou sbírku pro Honzu Plevu z Brtnice, který po úrazu přišel o obě nohy. V neděli 29. prosince se uskuteční filmové benefiční představení, jehož výtěžek půjde na transparentní účet.

Filmové představení Románu pro pokročilé, které pořádá v neděli 29. prosince obecně prospěšná společnost Život památkám, začíná v kině v Brtnici v 16.00, vstupné činí 80 Kč a celý výtěžek věnují pořadatelé na podporu pětadvacetiletého Honzy Plevy, který pracoval v Technické skupině města Brtnice, staral se o úklid v obci a veřejnou zeleň a dobrovolně pomáhal na kulturních akcích a ve Sboru dobrovolných hasičů v Brtnici.

Zájemci mohou podpořit sbírku účastí na nedělní akci nebo vložit finanční prostředky přímo na účet: 2101718643/2010.
Ze sbírky hodlá radnice vytvořit bezbariérové prostředí v domě Honzy Plevy, zakoupit a upravit vozidlo pro ZTP, pokrýt náklady spojené s léčbou a pořídit invalidní vozík.
Veřejná sbírka probíhá až do 30. června 2020.
Příspěvek lze složit také v hotovosti na pokladně Městského úřadu v Brtnici v otevírací dobu úřadu.

Více informací na stránkách Městského úřadu v Brtnici.

  • Facebook
  • Twitter