Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vepřové hody v havlíčkobrodském Hurikánu

/
/
/
1886 ZobrazeníPenzion Hurikán poblíž zimního stadionu v Havlíčkově Brodě v sobotu 26. ledna od dopoledních hodin lákal svoji vůní kolemjdoucí. Co bylo příčinou? Na dvorku se grilovalo selátko.

Celý sobotní den byl vyhrazený pro přátelé dobrého jídla a pití. Kuchař Standa Dobrovolný se rozhodl uspořádat první ročník tradiční české zabijačky za podpory veškerého personálu ve spolupráci s Jatky Perknov. Při pohledu na zabijačkové menu jsem měl problém si vybrat, protože mě lákalo vše. Ovarová či krvavá polévka, guláš s houskovým knedlíkem nebo chlebem, vepřový řízek, mozeček s vajíčkem na cibulce a chléb, pečené koleno s křenem a hořčicí i s okurkou, ovarový talíř, sulc, škvarky s chlebem, opečená jitrnice či jelito, tlačenka a prejt. Mnoho návštěvníků využilo možnosti si ještě nějaké pochutiny zakoupit domů. Pro gurmány z blízkého okolí byla možnost zaparkovat hned u penzionu nebo na velkém parkovišti nad zimním stadionem.

  • Facebook
  • Twitter