Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vánoční turnaj složek Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina

/
/
/
877 ZobrazeníTradiční Vánoční turnaj složek Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina se letos uskuteční v pátek 30. listopadu od 8.00 do 14.00 ve sportovní hale TJ Jiskra Havlíčkův Brod.

Hasiči, policisté, záchranáři, zaměstnanci Krajského úřadu a zdravotníci z nemocnic se na fotbalovém hřišti utkají už po šesté.
Turnaj pořádá každoročně Nemocnice Pelhřimov ve spolupráci s Nemocnicí Havlíčkův Brod a hraje se o putovní pohár, který si v roce 2017 odvezl tým Policie ČR z Jihlavy. Do letošní ročníku malé kopané se přihlásilo devět týmů z celé Vysočiny.
„Hlavní myšlenkou turnaje je setkat se v předvánočním čase při příjemnějších situacích než jsou havárie, cvičení traumaplánu a další pracovní povinnosti. Na turnaji navazujeme přátelství a to nám pomáhá následně při vzájemné spolupráci nemocnic, záchranné služby, hasičů i policie,“ uvedl za pořadatele Michal Kozár z Nemocnice Pelhřimov.

  • Facebook
  • Twitter