Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Třebíči přibudou další dopravní omezení

/
/
/
671 ZobrazeníŠest dopravních omezení přibude v červnu v Třebíči, informoval o tom řidiče odbor dopravy a komunálních služeb třebíčské radnice.  Některá omezení budou pouze jednodenní.
Ze Sucheniovy ulice nebude možné odbočit vlevo do Libušina údolí
Při výstavbě podchodu pod silnicí I/23 v ulici Sucheniova bude změněn dopravní režim a do 30. června zde nebude možné odbočit kvůli částečné uzavírce při jízdě směrem od Masarykova náměstí doleva do Libušina údolí. Objížďka povede ulicemi Sucheniova, Pražská, Seifertova a Řípovská.

Úplná uzavírka u Horáckého fotbalového klubu
V termínu od 10. do 30. června bude kvůli provádění výkopových prací při výstavbě teplovodu uzavřena silnice v ulici Janáčkovo stromořadí, podél Horáckého fotbalového klubu, v délce zhruba 150 metrů.

Uzavírka části silnice a parkovacích stání ve Smrtelné
Kvůli rekonstrukci bývalého kina Moravia bude v termínu od 11. června 2018 do 15. května 2019 omezeno parkování i doprava v ulici Smrtelná, u objektu bývalého kina. Parkovací stání budou uzavřena od pondělí do pátku vždy od 7.00 do 16.30, v sobotu od 7.00 do 14.00.

Omezené parkování a uzavřené chodníky v ulici Na Potoce
V termínu od 11. června do 12. srpna letošního roku bude kvůli provádění výkopových pracích při výstavbě teplovodu omezeno parkování a uzavřené chodníky v ulici Na Potoce.

Požárníci na jeden den omezí dopravu
Ve čtvrtek 14. června bude v ulici Manželů Cureiových probíhat XVI. ročník společné krajské soutěže v požárním sportu. Od 6.00 do 20.00 bude silnice za atletickým stadionem TJ Spartak uzavřena.

Oprava výklenkové kapličky v ulici V. Nezvala
V termínu od 15. června do konce září letošního roku bude probíhat oprava výklenkové kapličky v ulici V. Nezvala. Po celou dobu rekonstrukce zde bude dopravní omezení v rozsahu 10 m².

 

  • Facebook
  • Twitter