Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Vysočina se připojí v úterý k akci Jednou ProvždySetkání signatářů Milionu chvilek pro demokracii se uskuteční v úterý 5. června také minimálně na jedenácti místech Vysočiny. Den před akcí byli přihlášeni organizátoři v Chotěboři, Novém Městě na Moravě, Bystřici nad Pernštejnem, Polné, Pelhřimově, Jihlavě, Havlíčkově Brodě, Velkém Meziříčí, Telči, Třebíči, Náměšti nad Oslavou a Lipnici nad Sázavou.

Setkání navazuje na petici za odstoupení Babiše podepsalo 250 000 lidí. „Deset dní před tím, než nejspíš vznikne nová vláda (15. června) a den předtím, než prezident opět jmenuje premiérem trestně stíhaného agenta StB má smysl vyjít ven a dát najevo nesouhlas. Teď je nejvyšší čas se ozvat. Teď ještě můžeme něco změnit!,“ tvrdí organizátoři akce.

Facebookové odkazy na akce v jednotlivých městech

Havlíčkův Brod
Jihlava
Náměšť nad Oslavou
Pelhřimov
Třebíč

Na dalších místech zatím organizátoři nevytvořili facebookové události. Setkání na všech místech začínají v jednotný čas v 18.00.
Více informací na www.milionchvilek.cz.

  • Facebook
  • Twitter