Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Podmokách na Havlíčkobrodsku v neděli hořel rodinný dům

/
/
/
605 ZobrazeníVíce než dvoumilionovou škodu způsobil v neděli 1. května požár rodinného domu a stodoly v Podmokách na Havlíčkobrodsku, němž vyjížděli po 21.00 profesionální hasiči z Havlíčkova Brodu, Ledče nad Sázavou a Čáslavi ze Středočeského kraje společně s dobrovolnými hasiči z Golčova Jeníkova, Leštiny u Světlé, Habrů a Číhoště.

„Velitel zásahu vyhlásil na místě druhý stupeň požárního poplachu. Hasiči na likvidaci požáru nasadili několik vodních proudů. Dostat plameny pod kontrolu se zasahujícím jednotkám podařilo po jedenáctého hodině v noci. Hasiči dále rozebrali požárem zasažené konstrukce a dohasili ohniska hoření. Úplná likvidace požáru proběhla v pondělí 2. května v jednu hodinu v noci. Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil. Hasiči svým zásahem uchránili majetek za pět milionů korun. Příčina vzniku požáru se nadále vyšetřuje,“ uvedla Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině.

  • Facebook
  • Twitter