Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Jihlavě vyvrcholil další ročník Vysočina Festu

/
/
/
990 ZobrazeníPoslední festivalový den Vysočina Festu nabídl návštěvníkům množství kvalitní české i slovenské hudby. Sobotní odpoledne patřilo především dětem, pro které byl nachystán bohatý program plný soutěží, tancování a atrakcí.

Na hlavní stage se během sobotního dne představil Václav Neckář. Marek Ztracený se dle jeho slov konečně dočkal vystoupení na hlavní stage a diváci si jeho vystoupení patřičně užili. Poté se představil Pražský výběr, který ovšem nezaplnil amfiteátr, tak jak se očekávalo. Po setmění dorazila na podium kapela Divokej Bill, která předvedla povedenou show. Vysočina Fest letos zakončila další oblíbená kapela Rybičky 48.

Během večera došlo také na předání šeků a dárků od sponzorů třem nejlepším autorským kapelám, pro které mohli fanoušci hlasovat a které vystupovaly na hlavní stage vždy při zahájení každého festivalové dne. Zástupkyně obalové společnosti EKO-KOM a.s. také předala zástupcům pořadatelské agentury Yashica certifikát Čistý festival pro rok 2019 za třídění odpadu během konání festivalu.

Na dalších stage si hudební nadšenci mohli vychutnat hity od UDG, Dogy, Vypsané fixy, Poetiky, Pavla Callty či Majka Spirita. Až do třetí hodiny ranní hrál pro nejvytrvalejší návštěvníky DJ Roxtar.

  • Facebook
  • Twitter