Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V celostátním kole T-Mobile Rozjezdů bude Vysočinu reprezentovat Leoš Kalina

/
/
/
1145 ZobrazeníV krajském kole soutěže začínajících podnikatelů T-Mobile Rozjezdy na Vysočině udělila porota pouze třetí místo, protože nenašla dostatek kvalitních projektů, které by mohla ocenit. Držitelem ocenění se stal Leoš Kalina, který v Předíně na Třebíčsku vyrábí pod značkou Leo Design originální osvětlení v kombinaci dřeva a LED. Zvítězil v konkurenci 13 projektů, nejčastěji právě designových produktů.  

Do osmého ročníku T-Mobile Rozjezdů se přihlásilo celkem 483 nápadů. Největší konkurence je v hlavním městě (123 přihlášek), Jihomoravském kraji (70 projektů) a v Moravskoslezském kraji (47 přihlášek). Soutěž hledá nejen neotřelé nápady, ale zároveň podnikatele, kteří mají se svým nápadem reálnou šanci uspět. „Na Vysočině je stále ještě hodně příležitostí vyniknout v oblasti podnikání. Zatímco v celé republice má živnostenský list zhruba 18 procent lidí, na Vysočině je to jen 16,7 procent,“ říká Martina Kemrová, manažerka firemní komunikace T-Mobile, předsedkyně poroty.

Leoš Kalina díky třetímu místu získává balíček telekomunikačních služeb od T-Mobile, digitální předplatné Hospodářských novin i kredit na personální inzerci na StartupJobs.cz.
„Ve StartupJobs rádi pomáháme začínajícím podnikatelům a firmám. Oceňujeme proto všechny aktivity, které mají stejný cíl a jsme rádi, že jsme mohli tak přínosné akci jako jsou T-Mobile Rozjezdy pomoci jak s propagací, tak cenami pro výherce,“ doplňuje Tereza Müllerová.

Všichni regionální vítězové postupují do celostátního online hlasování veřejnosti, kde o jde o 100 000 Kč v hotovosti a další telekomunikační balíček, který pomůže při startu podnikání. O druhém celostátním vítězi pak rozhoduje odborná porota, vybírá z těch nejlepších v každém kraji. Vítěz Ceny poroty získá 200 tisíc Kč v hotovosti, návrh reklamní kampaně od agentury Made By Vaculik v hodnotě 150 tisíc Kč, internetovou kampaň od Agentury Najisto v hodnotě skoro 40 tisíc korun, poradenství při rozvoji podnikání od Martina Kormana v hodnotě 27 tisíc Kč, voucher na produkty Samsung v hodnotě 25 000 Kč, voucher na 25 tisíc korun od Alza.cz a další kredit na personální inzerci na Startupjobs.cz. Jména obou celostátních vítězů se dozvíme 22. června.

  • Facebook
  • Twitter