Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

/
/
/
541 Zobrazení

Ve dnech 13. až 17. listopadu se konalo Mistrovství Čech do 10 let v klasickém šachu. Kraj Vysočinu na divokou kartu reprezentoval velmi nadějný sedmiletý mladý šachista Martin Policar z TJ Spartak Pelhřimov.

Předvedl velmi dobrý výkon a v silné konkurenci starších hráčů uhrál pět bodů z devíti partií. Zážitkem pro něj byla simultánka s mezinárodním mistrem Janem Vykoukem. Z účasti 60 hráčů se umístil v první polovině celkového pořadí a obsadil 23. místo.
Na jaře ho čeká mistrovství ČR, na které se nominoval na Mistrovství Moravy a Slezska v Koutech nad Desnou (26.-31. 10.). Zde se mu vedlo ve stejné věkové kategorii o něco lépe, vyhrál šest partií z devíti a skončil na 13. místě z 71 hráčů. Byl druhým nejúspěšnějším hráčem v této kategorii z Kraje Vysočina.