Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Usedl za volant bez oprávnění a havaroval

/
/
/
796 ZobrazeníPolicisté v úterý 22. ledna kolem poledne vyšetřovali dopravní nehodu, která se stala na silnici III/3906 na Třebíčsku. Pětašedesátiletý řidič osobního vozu Škoda projížděl po silnici ve směru od Zahrádky k Náměšti nad Oslavou, v Ocmanicích se plně nevěnoval řízení auta a havaroval.

„Podle jeho vyjádření se mu udělalo náhle nevolno a vyjel vlevo mimo vozovku, kde narazil do veřejného osvětlení a následně do stromu. Při dopravní nehodě se řidič zranil a musel být vozem zdravotnické záchranné služby převezen do nemocnice. Policisté u něho vyloučili dechovou zkouškou alkohol. Na voze a veřejném osvětlení vznikla hmotná škoda v celkové výši 50 000 korun. Řidič na výzvu policistů nepředložil na místě dopravní nehody platný řidičský průkaz. Následnou lustrací bylo zjištěno, že je řidičský průkaz nevlastní,“ přiblížila Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině, s tím, že další okolnosti dopravní nehody šetří policisté z dopravního inspektorátu Třebíč.

  • Facebook
  • Twitter