Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

U tří havárií na silnicích Vysočiny v sobotu asistovali hasiči

/
/
/
892 ZobrazeníU tří havárií asistovali v sobotu 10. srpna na silnicích Vysočiny profesionální a dobrovolní hasiči. Zdravotníci museli ošetřit celkem čtyři zraněné.

K první nehodě vyjeli profesionální hasiči z Velkého Meziříčí s rychlým zásahovým automobilem a cisternovou automobilovou stříkačkou okolo poledne na silnici spojující Velké Meziříčí a Třebíč, kde havaroval osobní vůz a havárie si vyžádala jedno zranění.

„Vůz skončil po nehodě převrácený na střeše mimo komunikaci. Při nehodě se zranila jedna osoba. Zdravotníci ji po nezbytném ošetření na místě události převezli sanitním vozem k dalšímu ošetření do nemocnice,“ uvedla Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině.

U druhé nehody osobního vozu v Polničce na Žďársku zasahovali po čtvrté hodině odpoledne profesionální hasiči ze Žďáru nad Sázavou společně s dobrovolnými hasiči ze Žďáru nad Sázavou – Zámku.

„Při nehodě se zranil jeden z účastníků, kterého zdravotníci po nezbytném ošetření na místě události převezli sanitním vozem k dalšímu ošetření do nemocnice v Novém Městě na Moravě.
Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili,“ dodala Petra Musilová.

Krátce nato zasahovali profesionálních hasičů z Humpolce a Havlíčkova Brodu u nárazu osobního auta do stromu u Herálce na Havlíčkobrodsku.

„Při nárazu se zranili dva lidé, které zdravotníci po nezbytném ošetření na místě události převezli sanitními vozy k dalšímu ošetření do nemocnice. Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen,“ uzavřela Petra Musilová s tím, že příčiny, průběh a veškeré okolnosti dopravních nehod jsou předmětem policejního vyšetřování.

  • Facebook
  • Twitter