Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Tržby humpolecké společnosti Hranipex vloni přesáhly dvě miliard korun přes pokles

/
/
/
1294 ZobrazeníHospodářské výsledky společnosti Hranipex z Humpolce vykázaly v roce 2021 meziroční nárůst tržeb o 26 procent na 2,3 miliardy korun a konsolidovaná EBITDA vzrostla na téměř 500 milionů korun.

„Růst tržeb i hrubého zisku znamená, že společnost je v dobré kondici a upevňuje svoji pozici lídra ve výrobě a dodávkách produktů i služeb pro nábytkářský průmysl,“ uvedl předseda představenstva Filip Winkelhofer.
Společnost Hranipex plánuje aktivně rozšiřovat mezinárodní obchodní zastoupení, produktové portfolio a výrobní technologie. Kratší distribuční vzdálenosti, dlouhá užitná hodnota výrobků a zavádění nových technologií výroby znamenají, že se Hranipex díky zahraničním pobočkám významně podílí i na posilování udržitelnosti a technologické modernizaci.

Filip Winkelhofer


„Podstata našeho úspěchu je založena především na firemních hodnotách, jako je dlouhodobá péče o zaměstnance, týmová práce, výborné vztahy se zákazníky, dodavateli i obchodními partnery. Značnou pozornost věnujeme investicím do výzkumu a vývoje směřujícím k dlouhodobě udržitelným technologiím,” dodal Filip Winkelhofer k rozvoji společnosti.

Zdeněk Rýzner


Společnost Hranipex založil v humpolecké garáži na počátku 90. let Zdeněk Rýzner s podporou rodičů a dnes se řadí mezi největší rodinné firmy v České republice. Je předním evropským výrobcem a dodavatelem nábytkových hran a komponentů pro výrobu nábytku. Společnost má v současné době 560 zaměstnanců, z toho 250 ve svých dceřiných společnostech. Obchodní síť Hranipex vybudoval ve dvanácti zemích a své produkty exportuje prostřednictvím partnerů do dalších sedmdesáti států světa.

Pobočky Hranipex

Německo – HRANIPEX GmbH
Rakousko – Hranipex Ges.m.b.H.
Francie – HRANIPEX SAS
Velká Británie – Hranipex Ltd
Itálie – HRANIPEX S.R.L.
Polsko – HRANIPEX Sp. z o.o.
Litva – Hranipex, UAB
Slovensko – HRANIPEX, a.s.
Maďarsko – HRANIPEX Kft.
Rumunsko – HRANIPEX S.R.L.
Bělorusko – Hranipex LTD
Ukrajina – HRANIPEX TOV

  • Facebook
  • Twitter