Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Třebíčské šachování

/
/
/
235 Zobrazení

V sobotu 25. ledna pořádal Šachový oddíl ŠK Caissa Třebíč a DDM Třebíč sedmý ročník turnaje Třebíčského šachování, které bylo zároveň čtvrtým turnajem LVM. Šachování probíhalo v klimatizovaných prostorách DDM v Třebíči s celkovou účastí 85 hráčů a hráček z Kraje Vysočina a Vlašimi.

Hrály se dva turnaje na devět kol tempem 2×15 min.+5s/tah.

Turnaj mladších (do 10 let), 36 hráčů
Velmi těsné vítězství patřilo Danielu Srbovi, ŠK Světlá nad Sázavou s 8 body, kde o vítězi rozhodlo až druhé pomocné hodnocení. Zároveň získal 1.místo H10 . 2.místo rovněž s 8 body vybojoval talent Vysočiny Martin Policar TJ Spartak Pelhřimov a bylo to 1.místo H8. 3.místo se 7 body získal Jakub Stejskal Gambit Jihlava a zároveň 2.místo H10.

H8
1. Martin Policar, 8 b, TJ Spartak Pelhřimov
2. Pavel Brož, 6 b, ŠK Světlá nad Sázavou
3. Adam Ošmera, 5 b, TJ Spartak Velká Bíteš

H10
1. Daniel Srba, 8 b, ŠK Světlá nad Sázavou
2. Jakub Stejskal 7 b, Gambit Jihlava
3. Daniel Nikolas Zeman, 6 b, ZJ Spartak Vlašim

D10
1. Lucie Šťávová 5 b, TJ Náměšť nad Oslavou
2. Kamila Havelková, 5 b, Gambit Jihlava
3. Tereza Pádivá, 4,5 b, ŠK Světlá nad Sázavou

Více na: http://chess-results.com/tnr510037.aspx?lan=5&art=4

Turnaj starších (od 10 do 16 let) 49 hráčů
Vítězem se stal s osmi body Filip Zedníček, ŠK Světlá nad Sázavou a zároveň získal první místo H14, druhé místo obsadil Tomáš Koumar se 7 body, TJ Jiskra Havlíčkův Brod a bylo to první místo H12, sedm bodů uhrál ze stejného oddílu i Matěj Pavliš a bylo to třetí místo a zároveň třetí místo H14.

H12
1. Koumar Tomáš, 7 b, TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2. Kovařík Vít, 6 b, Gambit Jihlava
3. Fencl Vítek, 6 b, TJ Jiskra Havlíčkův Brod

D12
1. Markéta Šťávová, 6 b, TJ Náměšť nad Oslavou
2. Lucie Rybáčková, 6 b, Gambit Jihlava
3. Pavla Krupičková, 4 b, ŠSK Active Žďár nad Sázavou

H14
1. Filip Zedníček, 8 b, ŠK Světlá nad Sázavou
2. Matěj Pavliš, 7 b, TJ Jiskra Havlíčkův Brod
3. Ivoš Pejcha, 6 b, Gambit Jihlava

D14
1. Helena Šťávová, 5,5 b, TJ Náměšť nad Oslavou

H16
1. Matěj Šedý, 6 b, ŠK Světlá na Sázavou
2. Petr Sklář, 6 b, TJ Žďár nad Sázavou
3. Filip Ležal, 5,5 b, Žďár nad Sázavou

D16
1. Anna Satrapová, 4b, TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Více na: http://chess-results.com/tnr510035.aspx?lan=5&art=4

  • Facebook
  • Twitter