Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Třebíč postoupila do semifinále extraligy U21

/
/
/
548 ZobrazeníZa stavu 2:0 na zápasy se přesunula čtvrtfinálová série baseballové extraligy hráčů do 21 let na Vysočinu. Na Hvězdě v Třebíči ale začali lépe hosté. Po dvou metách zdarma a následném přehozu se Eagles ujali hned v úvodu zápasu vedení 2:0. Hráči Nuclears naštěstí dokázali náskok soupeře smazat obratem v dohrávce první směny.

Třebíč Nuclears – Eagles Praha 9:8

Třetí inning přinesl hity na obou stranách. V dresu Třebíče se blýskl trojmetovým odpalem k plotu startující nadhazovač Marek Krejčiřík, který navázal na hit Mirka Křivánka a domácí šli do jednobodového vedení. Eagles ale odpověděli důrazně čtyřmi doběhy ve čtvrté směně, kdy Krejčiříka vystřídal na nadhozu David Sklenář. Na pražském kopci se snažil udržet domácí pálkaře více jak pět směn Ondřej Hegr. Na výborný výkon Mirka Křivánka, který zaznamenal čtyři úspěšné odpaly ze čtyř nástupů, to ale nestačilo. A když Marek Krejčiřík vyprovokoval honičku mezi metami, při níž hráči Eagles chybovali, snížila Třebíč na rozdíl jediného bodu. V páté směně se skóre neměnilo. Do závěru utkání poslali trenéři na nadhoz Lukáše Hloucha za Třebíč a Michala Kohouta v dresu Eagles. Proti Hlouchovi dokázali Pražané skórovat jednou. Na následných třech dobězích Třebíče se kromě dvojmetového odpalu Mirka Křivánka podílely i divoké nadhozy Michala Kohouta. Na těsné vedení Nuclears už Pražané nedokázali v poslední směně zareagovat, a tak se Třebíč mohla radovat z vítězství 9:8 a postupu do semifinále Extraligy hráčů do 21 let.

  • Facebook
  • Twitter