Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Třebíč ocenila žáky základních škol

/
/
/
1435 ZobrazeníV pondělí 22. června se ve slavnostní síni Malovaného domu v Třebíči uskutečnilo předávání ocenění pro nejlepší žáky základních škol školního roku 2019/2020. Ocenění za výbornou reprezentaci školy a města Třebíče obdrželo z rukou starosty Pavla Pacala dvanáct žáků.

Školy nominovaly žáky, kteří kromě vzorného plnění svých školních povinností dosáhli dalších úspěchů a reprezentovali školu ve vědomostních soutěžích v matematice, chemii, v českém jazyce i angličtině a němčině, přírodních vědách, dějepisu a historii i v různých sportovních odvětvích.

„Toto ocenění spojené s poděkováním patří nejen vám, ale i vašim učitelům a rodičům. To právě oni vás dovedli až sem. Je důležité, abyste ve vaší iniciativě a nadšení neustávali a pokračovali i v dalších letech. Vše máte před sebou a záleží jen na vás, jak s tím naložíte,“ pronesl k oceněným žákům starosta Pavel Pacal.

Na závěr starosta poděkoval všem žákům za vzornou reprezentaci školy, města i sama sebe a popřál jim hodně úspěchů v dalším školním i osobním životě.

  • Ocenění za reprezentaci města a školy obdrželi:

Tereza Štorková, ZŠ a MŠ Bartuškova

Adam Daniel Krotký, ZŠ a MŠ Bartuškova

Johannes Spekhorst, ZŠ Benešova

Kamila Holubová, ZŠ Benešova

Jakub Jakoubek, ZŠ Horka – Domky

Lukáš Mareš, ZŠ Horka – Domky

Jan Adam Onderka, ZŠ T. G. Masaryka

Richard Královský, ZŠ T. G. Masaryka

David Chloupek, ZŠ Kpt. Jaroše

Martin Železný, ZŠ Kpt. Jaroše

Filipi Yao, ZŠ a MŠ Na Kopcích

Nikola Kopečná, ZŠ Týnská

  • Facebook
  • Twitter