Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Tragické následky nárazu osobního auta do sloupu v Moravských Budějovicích

/
/
/
642 ZobrazeníV sobotu 26. března před devátou hodinou došlo v Pražské ulici v Moravských Budějovicích k dopravní nehodě. Řidič s osobním vozem z dosud nezjištěných příčin vyjel mimo vozovku a narazil do sloupu.

„Při nehodě utrpěl těžké zranění, kterému i přes okamžitou pomoc ze strany záchranářů na místě podlehl. Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina, včetně vrtulníku letecké záchranné služby. Okolnosti dopravní nehody budou předmětem policejního šetření,“ uvedla Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

„Na pomoc byla neprodleně vyslána lékařská posádka z Moravských Budějovic a vrtulník Letecké záchranné služby z Jihlavy. Přes okamžitou pomoc svědků události a rychlý zásah našich zdravotníků se řidiče havarovaného vozidla nepodařilo zachránit. Veškeré oživovací pokusy byly marné a pacient na místě zemřel,“ potvrdil tragickou bilanci havárie Petr Janáček, tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina.

Úvodní ilustrační foto: archiv Vysočina-news.cz

  • Facebook
  • Twitter