Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Tragická nehoda v Budišově, po nehodě zahynul motocyklista

/
/
/
1569 ZobrazeníK tragické dopravní nehodě došlo v neděli 19. července krátce před jedenáctou hodinou dopoledne v Budišově na Třebíčsku. Náraz do sloupu veřejného osvětlení nepřežil devětatřicetiletý motocyklista.

Na místě zasahovali policisté a zdravotníci. „Na místo vyjely dvě posádky Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina, pozemní posádka z Třebíče a vrtulník letecké záchranné služby z Jihlavy. I přes okamžitou resuscitaci, kterou ještě před příjezdem posádek prováděli svědci podle pokynů operátorky tísňové linky 155, se bohužel motorkáře nepodařilo zachránit a svým vážným zraněním na místě události podlehl,“ popsal Petr Janáček, tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina.

Zdravotníci a hasiči zasahovali v neděli před polednem v Budišově, foto: ZZS KV

Podle informací policistů projížděl devětatřicetiletý řidič motocyklu levotočivou zatáčkou a z dosud nezjištěných příčin nezvládl řízení, vyjel mimo silnici a narazil do sloupu veřejného osvětlení. „Příčina i okolnosti tragické události budou předmětem dalšího prověřování,“ dodal policejní mluvčí David Linhart.

Na místo nehody zamířil i vrtulník se zdravotníky, foto: ZZS KV
  • Facebook
  • Twitter