Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Straňanka zahraje v třebíčském Fóru

/
/
/
955 ZobrazeníV neděli 20. ledna vystoupí ve Fóru špičková dechová hudba Straňanka ze Strání založená v roce 1929 místní kaplanem P. Janem Novotným. Straňanka patří dlouhodobě mezi naše nejlepší a nejžádanější kapely. Tvoří ji vynikající muzikanti, převážně absolventi hudebních konzervatoří a vysokých škol.

Kapela je známá z mnoha televizních pořadů a srdce posluchačů si získala bohatým a pestrým repertoárem ve spojení s vysoce kvalitním provedením a muzikantskou vyzrálostí. Kapelníkem Straňanky je od roku 1991 Petr Houšť. Pod jeho vedením získala kapela své největší úspěchy: 1. místo a titul absolutní Mistr Evropy dechových hudeb 2009 (současně vítězství v nejvyšší profesionální třídě), 1. místo v soutěži Zlatá křídlovka 2008 ad. a stala se tak nejúspěšnější kapelou v Evropě, protože doposud se žádné kapele nepodařilo získat dvě nejprestižnější ocenění, která se v Evropě udělují pro dechové hudby – titul absolutního Mistra Evropy a Zlatou křídlovku.
Koncert začíná v 17 hodin.

Vstupenky jsou k zakoupení u pokladny Národního domu, Karlovo náměstí 47, Třebíč – tel.: 568 610 013 nebo přes e-vstupenku na www.mkstrebic.cz.

  • Facebook
  • Twitter