Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Softbalové drama pokračuje, Hroši mají stále naději na titul

/
/
/
758 ZobrazeníFinálová série české nejvyšší softbalové soutěže pokračovala o víkendu dalšími dvěma zápasy a oba soupeři, Hroši Havlíčkův Brod a Tempo Praha, využili výhodu domácího prostředí k výhře. Stav série je tedy vyrovnaný a o mistru rozhodně až pátý zápas, který se bude hrát v sobotu 20. října v Praze od 14.00.

Hroši Havlíčkův Brod – Tempo 2:2 (3:1, 2:5, 0:1, 5:2) po čtyřech zápasech

Třetí zápas série se hrál v Praze a k vidění bylo minimum odpalů a ještě méně bodů. Ten jediný a rozhodující ale zaznamenalo domácí Tempo. Za Hrochy se sebezapřením nastoupil i nadhazovač Michal Holobrádek, který minulé utkání nedokončil pro zranění. Dovolil Tempu jen dva odpaly, bohužel jeho spoluhráči v útoku dosáhli také pouze na dva odpaly a to na výhru bylo málo.

Čtvrtý zápas hostila v neděli 14. října večer slušně zaplněná Hippos aréna a Hroši museli odvracet mečbol. Hned první nadhoz zápasu ale reprezentant Petr Vácha proměnil v odpal a po následné chybě domácích i v úvodní bod zápasu. „Dlouho to vypadalo, že opět bude jeden bod na vítězství stačit. Naštěstí v dohrávce čtvrté směny zaútočili dva nejmladší hráči v našem kádru. Nejdříve odpálil osmnáctiletý Jiří Šeda a hned po něm otočil skóre zápasu na 2:1 sedmnáctiletý Lukáš Hospodka. Kritická chvíle přišla v páté směně, kdy naši hráči se štěstím udrželi čisté konto, aby pak v další směně definitivně rozhodli. Šťastný odpal Jakuba Holobrádka s následnou chybou obrany Tempa nám přinesl další tři body. Nadhazovač Michal Holobrádek dokončil zápas se zjevnými zdravotními problémy, ze hřiště ho spoluhráči téměř nosili, přesto dovedl zápas do vítězného konce,“ popsal Dušan Šnelly z havlíčkobrodského klubu.

  • Facebook
  • Twitter