Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Smrtelná nehoda v Pelhřimově

/
/
/
1383 ZobrazeníVe středu 17. dubna krátce okolo deváté hodiny došlo ve Skrýšovské ulici v Pelhřimově k tragické události. Muž si řádně nezajistil nákladní auto a šel opravovat defekt na kole. Nákladní souprava se rozjela a těžce zranila řidiče.

„Šestašedesátiletý řidič nákladní soupravy s návěsem jel po silnici III/1333 v Pelhřimově od Skrýšova směrem k silnici I/34. Ve Skrýšovské ulici kvůli defektu zastavil v mírném stoupání, ale v kabině tahače nezajistil dostatečně parkovací brzdu, nezabrzdil návěs a z tahače vystoupil. Přešel k levé zadní části návěsu, za levé zadní kolo umístil zakládací klín a vlezl pod návěs v úmyslu opravit defekt. V ten okamžik se jízdní souprava samovolně rozjela směrem dozadu. Řidič upadl na vozovku pod kolo soupravy, ta ale pokračovala dál v jízdě, přejela vyvýšený obrubník a najela do kovových posuvných vrat u místní firmy a ta poškodila.
Při dopravní nehodě se těžce zranil řidič, kterého letecká záchranná služba převezla do nemocnice v Českých Budějovicích. V nočních hodinách ve zdravotnickém zařízení následkům těžkých zranění podlehl,“ popsala událost Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině. Případem se zabývají policisté z dopravního inspektorátu Pelhřimov, kteří šetří další okolnosti tragické události.

  • Facebook
  • Twitter