Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Kozlově hořela střecha hospodářského stavení

/
/
/
758 ZobrazeníOsm jednotek hasičů likvidovalo v noci na čtvrtek 18. dubna požár střechy hospodářského stavení v Kozlově na Žďársku. Oheň způsobil škodu v předběžné výši 1,5 milionu korun. Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil, jeho příčina se nadále vyšetřuje.

Po deváté hodině večerní vyjeli k požáru profesionální hasiči ze Žďáru nad Sázavou a Velkého Meziříčí s dobrovolnými hasiči z Křižanova, Měřína, Osové Bitýšky, Velkého Meziříčí, Kozlova a Tasova.

„V době příjezdu prvních jednotek na místo byla střecha stavení v plamenech. Z hořícího objektu hasiči zachránili tři ovce a vynesli tlakovou lahev.
Na likvidaci požáru hasiči nasadili několik vodních proudů. Před desátou hodinou večer se jednotkám podařilo požár lokalizovat. Kromě samotného hašení požáru se jednotky zaměřily také na ochranu okolí a před požárem chránily sousední budovy. Uvnitř hospodářského stavení měl majitel uskladněné krmivo, nářadí a balíkovanou slámu.
Dohled nad požářištěm provádělo do ranních hodin několik jednotek sborů dobrovolných hasičů.
Zásah na místě stále probíhal i ve čtvrtek ráno, hasiči dohašovali jednotlivá ohniska hoření a rozebírají požárem zasažené konstrukce objektu,“ uvedla Petra Musilová, tisková mluvčí krajských hasičů na Vysočině.

  • Facebook
  • Twitter