Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Rekordní noc na Protialkoholní záchytné stanici

/
/
/
1028 ZobrazeníProtialkoholní záchytná stanice v Jihlavě zažila jednu z nejnáročnějších nocí. Během dvou podvečerních hodin přijali zaměstnanci pět podnapilých lidí, kteří dělali výtržnosti. Tři z nich byly ženy.

Ve středu 22. července začala náročná noc už v 17.00. Za dvě hodiny přijali zaměstnanci Protialkoholní záchytné stanice pět lidí pod vlivem alkoholu, kteří se na veřejnosti dopustili hrubé neslušnosti.
„V jednu chvíli u nás střízlivěla také matka s dcerou, ty neuposlechly výzvy policistů. U dalších zachycených šlo o rvačky, agresivitu při ošetření v nemocnici, nebo veřejné pohoršení,“ popisuje vedoucí jihlavské PZS Lukáš Černý.
O uplynulé noci nadýchal nejvíce muž z Humpolce a to 3,17 promile. Lůžka Protialkoholní záchytné stanice byla plně obsazena ve 2:40. Celková kapacita je devět lůžek.
Letos bylo zatím celkově na PZS v jihlavské nemocnici zachyceno 689 lidí. Loni byl celkový počet 1201. Většinou jde o muže, kteří tvoří 90 % klientely, ženy zbylých 10 %. V evidenci PZS je i několik „rekordmanů“, kteří zde strávili 25 nocí. Jedna noc zde vyjde na čtyři tisíce korun.

  • Facebook
  • Twitter