Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Přípravné utkání bystřických fotbalistů skončilo remízou

/
/
/
209 ZobrazeníNa skvěle připraveném trávníku hlavního hřiště v Bystřici nad Pernštejnem se domácí fotbalisté SK Bystřice nad Pernštejnem předvedli proti soupeři TJ Moravan Lednice.

Zaměření pro zápas s Lednicí byla zejména součinnost ve hře bez míče a řešení herních situací v obranné fázi hry. V úvodu utkání nás za občasné neshody při bránění mohli hosté potrestat, ale postupem času se spolupráce a týmová hra zlepšovala. Herní principy směrem do útoku nás čekají až v dalších týdnech přípravy.
Jediným střelcem domácích byl Tomáš Padrtka, který naskočil do zápasu po více jak osmi měsících a odehrál celé utkání. Trefil se netradičně hlavou. Domácím se v první polovině zápasu dařilo ještě několikrát hrozit branku hostů, ale překonat brankáře se jim nepodařilo. Naopak hosté po závaru v pokutovém území srovnali a poločas tak skončil 1:1.

Zlepšená hra v druhém dějství góly nepřinesla. Lednice sice z ojedinělé šance nastřelila tyč, ale byli to hráči v červených dresech, kteří si vytvářeli více náznaků šancí. Mylně odmávaný ofsajd připravil Antonína Tomana o vítězný gól, a tak generálka na soutěž skončila smírně 1:1.

V úterý sehraje Bystřice nad Pernštejnem v kombinované sestavě dorostu a rezervy mužů další přípravný zápas.

  • Facebook
  • Twitter